![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiAVWbsqPfv0fXoRFv7gchqog4eh7NH6scvUIfs1Taq5u20rSrqipClAqvpOvcdsoKvvBunXdZdkh3u_jx3V_OnpaNwubB_1ytszEdZTKE-8jF6zC4KyP1NNFrPrBPHURkbwBMRii2Rtkf5mKJLjKOEBakj2Gy9Knjm1TvDW0Ob2X1G4L0czEFLRiCfVaA/s16000/plakostrota1.jpg)
Ξεκίνησε μια από τις σημαντικότερες παρεμβάσεις που έχουν γίνει στην πόλη της Πάργας με την πλακόστρωση 10.000 τ.μ. σε δρόμους και στενά προϋπολογισμού 998.200€ με εξασφαλισμένη χρηματοδότηση από το Υπουργείο Περιβάλλοντος και Κλιματικής Αλλαγής μετά από πρόταση που υπέβαλε ο Δήμος Πάργας. Το έργο που εκτελείται είναι μέρος ενός ευρύτερου συνόλου παρεμβάσεων, που θα συντελέσουν στην αισθητική αναβάθμιση και βελτίωση της λειτουργίας της πόλης προς όφελος των πολιτών.
0 Σχόλια